16'lık Yiğit'in Beşiktaş hayali başını yaktı!

Spor Arena/ İsmail ER | TFF 1.

16'lık Yiğit'in Beşiktaş hayali başını yaktı!
20 Mayıs 2020 - 08:13 - Güncelleme: 20 Mayıs 2020 - 08:33

Spor Arena/ İsmail ER | TFF 1. Lig'de doruk mücadelesi veren Bursaspor, altyapısında forma giyen 16 yaşındaki Serhat Yiğithan Şengil'in Beşiktaş'la ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle kulüple ilişiğini sonlandırdı. Üzerinde Beşiktaş logolu bir giysi yer alan fotoğrafı "Var bir hayalimiz" mesajıyla paylaşarak siyah beyazlı takımda oynama isteğini gösteren genç oyuncuya bu hareketi pahalıya patladı. Bursaspor Kulübü gece geç saatlerde devlete ait internet sitesinden "Altyapımızda forma giyen Yiğit Şengil'in kulübümüze aidiyet duygusu hissetmediği anlaşılıp kulübümüz ile tüm ilişiği kesilmiştir" açıklamasını yaptı.

Kararı öğrenince şoke oldum

Timsah ile yolların ayrılması üzerine Yiğit Şengil de şu açıklamayla özür diledi: "İki gün önce yaptığım bir sosyal ağ paylaşımından nedeniyle, kulübüm Bursaspor'un yapmış olduğu devlete ait izah etme ile 'Bursaspor Kulübü ile olan ilişiğimin kesildiği' haberini büyük bir şok ile almış bulunmaktayım. Öncelikle kırdığım veya üzdüğüm Bursaspor taraftarlarından, yönetiminden özür dilerim. O lahza paylaşımı yaparken, bir sosyal medya paylaşımından bana hasar geleceğini ve olayın bu değin büyüyeceğini varsayım edemedim, ama durum bu noktaya değin geldi."

Bursaspor'a teşekkür ediyorum

GENÇ futbolcu sözlerini "Şubat ayında transferim gerçekleştiğinde duyduğum; Bursaspor bana inanıp transferimde emeği geçen herkese, bugüne dek bana sağladıkları imkanlar için Bursaspor Kulübü'ne teşekkür ediyor, aldıkları kararı saygıyla karşılıyorum" cümleleriyle noktaladı. U-16 Amatör Ligi'de sezonun bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu duyuru eden Bursa 19 Mayıs'ın kaptanı olan Yiğit burada gösterdiği performansın arkasında şubatta Bursaspor'un daha aşağı yapısına transfer olmuştu.

En güzel 19 Mayıs sözleri! Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs mesajları! Resimli 19 Mayıs sözleri!

Kaynak: Bağımsızlık

 

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

 

Kaynak: https://www.haberler.com/16-lik-yigit-in-besiktas-hayali-basini-yakti-13240955-haberi/

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum