3 yaşındaki Alperen'i öldüren zanlı, su kuyusunda yakalandı

Geçen 15 Haziran'da meydana gelen olayda Harun Sezer, 1,5 yıldır birlikte yaşadığı Emel Öner'in birincil evliliğinden olan oğlu Alperen Ekinci'yi yumruk ve tekme darbeleriyle öldürdü.

3 yaşındaki Alperen'i öldüren zanlı, su kuyusunda yakalandı
30 Haziran 2020 - 08:22

Geçen 15 Haziran'da meydana gelen olayda Harun Sezer, 1,5 yıldır birlikte yaşadığı Emel Öner'in birincil evliliğinden olan oğlu Alperen Ekinci'yi yumruk ve tekme darbeleriyle öldürdü. 'Yaralama' gibi ayrı suçlardan sabıkalı olan Harun Sezer, Alperen Ekinci'nin cenazesini evlerine 100 metre mesafede bulunan mezarlığa gömdü. Harun Sezer, cinayetten 1 hafta daha sonra yani 21 Haziran'da durumu akrabalarına anlatıp, kaçtı. Akrabalarının ihbarı üstüne anne Emel Öner, gözaltına alındı. Emel Öner, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, Alperen'in cenazesi gömüldüğü yerden çıkarılıp otopsi yapıldıktan daha sonra toprağa verildi.

SU KUYUSUNDA YAKALANDI

Kayseri Güvenlik Müdürlüğüne tabi Terörle Çaba, Özel Harekat ve Ceza Büro Amirliği ekipleri, Sezer'i yakalamak için egzersiz başlattı. Ekipler, metruk ev, dağlık alanlardaki mağara ve kömürlük gibi birçok yeri didik didik aradı. Sezer'in kullanılmayan bir evde yaşadığı ihbarını bölge ekipler alıştırma başlattı. Sezer, kullanılmayan binanın bahçesindeki su kuyusunda yakalandı. 8 gün süren çalışmanın gerisinde gözaltına alınan kararsız, Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

Kaynak: http://www.memurlar.net/haber/913754/3-yasindaki-alperen-i-olduren-zanli-su-kuyusunda-yakalandi.html

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum