• Reklam
 • Reklam

Adana'da dehşet! Eşini 'Müziğin sesini kıs' deyince çıkan kavgada öldürmüş

 ADANA ’nın Kozan ilçesinde kendisini döven eşi Osman Efeoğulları'nı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren Gülten Efeoğulları (54), tutuklandı.

Adana'da dehşet! Eşini 'Müziğin sesini kıs' deyince çıkan kavgada öldürmüş
21 Ekim 2021 - 18:11
  Reklam
  Reklam

   ADANA ’nın Kozan ilçesinde kendisini döven eşi Osman Efeoğulları'nı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren Gülten Efeoğulları (54), tutuklandı. Gülten Efeoğulları, ifadesinde, eşinin içki içip balkonda yüksek sesle müzik dinlediğini, müziği kısması için uyarınca da kendisin dövüp bıçakladığını, bu sırada yere düşen bıçağı alıp, kendisini savunmak için etrafa savurunca da eşini öldürdüğünü söyledi. 

  Olay, dün akşam ilçeye bağlı Tufanpaşa Mahallesi ’nde meydana geldi. Evde içki içen Osman Efeoğulları ile eşi Gülten Efeoğulları arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Osman Efeoğulları, eşini dövüp bıçakla saldırmaya çalıştı. Bu sırada eşinin yere düşürdüğü bıçağı alan Gülten Efeoğulları, "Üzerime gelme" dedi. Arbede devam edince Gülten Efeoğulları, eşini 5 yerinden bıçakladı.

  Komşuların ihbarı üzerine eve sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ambulansla Kozan Devlet Hastanesi ’ne kaldırılıp ameliyata alınan Osman Efeoğulları, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Gülten Efeoğulları ise polis ekiplerince gözaltına alındı.

  'O ölmeseydi ben ölecektim'

  Osman Efeoğulları'nın cenazesi, Adana Adli Tıp Kurumu ’ndaki otopsinin ardından yakınları tarafından teslim alındı. Gülten Efeoğulları ise sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Gülten Efeoğulları'nın, ifadesinde, "Eşim olay günü eve alkollü geldi. Yemek yedik. Bu sırada içki içmeye devam etti. Yemekten sonra balkona gidip yüksek seste müzik dinlemeye, şarkı söylemeye başladı. Apartman dairesinde olduğumuz için, komşuların rahatsız olmaması adına müziğin sesini kısmasını istedim. Sinirlenerek masayı devirdi. 'Gürültü böyle yaparım' dedi. Beni darbettikten sonra bıçakla saldırdı. Arbede sırasında bıçak yere düşünce bıçağı ben yerden alıp savurmaya başladım. Eğer o ölmeseydi ben ölecektim. Yıllarca tartışmalar, kavgalar yaşıyorduk" dediği öğrenildi.

  Gülten Efeoğulları çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

  Kaynak: https://www.internethaber.com/adanada-dehset-esini-muzigin-sesini-kis-deyince-cikan-kavgada-oldurmus-2215058h.htm

  • Reklam

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum