Akbaşoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na tokat gibi cevap!

  15 Temmuz gecesi darbecilere ait tankların arasından kolayca geçip Bakırköy Belediye Başkanının evinde olayları izleyen Kılıçdaroğlu'nun o gece yaşananlara ilişkin sözleri AK Parti cephesinden tepki çekti.

  Akbaşoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na tokat gibi cevap!
  04 Mayıs 2021 - 13:26
  Reklam

  15 Temmuz gecesi darbecilere ait tankların arasından kolayca geçip Bakırköy Belediye Başkanının evinde olayları izleyen Kılıçdaroğlu'nun o gece yaşananlara ilişkin sözleri AK Parti cephesinden tepki çekti. Akbaşoğlu "Marifet kaçmak değil hainlere karşı durmak Sn Kemal Kılıçdaroğlu." dedi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Yeşilköy Havalimanı'nda bulunan darbecilere ait tankların arasından geçmiş ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun evine gitmişti.

  "BEN GEÇTİM, O DA GEÇSEYDİ"

  Kemal Kılıçdaroğlu, KRT TV'de 15 Temmuz 2016 tarihinde Yeşilköy Havalimanı'nda yaşananlara ilişkin konuştu.

  Kılıçdaroğlu, "Sizin o zırhlı aracın yanından yürüyerek geçmeniz eleştiriliyor" şeklindeki soruya; "Ben geçtim. O da gelip geçseydi. O da oradan yürüyerek geçseydi. Niye yürüyerek geçmedi? İşin o cephesi ayrı. Onu ayrıca tartışırız" ifadelerini kullandı.

  AK PARTİ'DEN TEPKİ

  AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu ’nun söz konusu açıklamasını yayınlayarak tepki gösterdi.

  "Marifet kaçmak değil hainlere karşı durmak" ifadelerini kullanan Akbaşoğlu şu açıklamada bulundu:

  "HAİNLERİN İZNİYLE GEÇMESİ YÜZ KIZARTICI"

  “15 Temmuz gecesi hainlerin arasından onların izniyle geçtiğini itiraf eden bunu da marifetmiş gibi anlatan Kılıçdaroğlu'na yaptığının demokrasi adına yüz kızartıcı utanılacak bir şey olduğunu ajans, hatırlatmadı mı?

  15 Temmuz gecesi hainlerin arasından onların izniyle geçtiğini itiraf eden bunu da marifetmiş gibi anlatan Kılıçdaroğlu'na yaptığının demokrasi adına yüz kızartıcı utanılacak bir şey olduğunu ajans, hatırlatmadı mı?

  Marifet kaçmak değil hainlere karşı durmak Sn @kilicdarogluk pic.twitter.com/wjDEREkqFR

  — Av.M.Emin AKBAŞOĞLU (@akbasogluemin) May 2, 2021

  Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

  Kaynak: https://www.haber7.com/siyaset/haber/3095414-akbasoglundan-kilicdarogluna-tokat-gibi-cevap

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum