Banka müdürünü darp eden saldırgana 12 yıl 4 ay hapis cezası

Söke 2'nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına tutuklu sanık 38 yaşındaki Serdar Günay mağdur 46 yaşındaki Pelin Yarmacı ile avukatları katıldı. Sanık Günay, daha önce SEGBİS aracılığıyla verdiği savunmalarını yineleyerek, "Saldırı anında kendimd.

Banka müdürünü darp eden saldırgana 12 yıl 4 ay hapis cezası
25 Kasım 2020 - 00:28
Reklam

Söke 2'nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına tutuklu sanık 38 yaşındaki Serdar Günay mağdur 46 yaşındaki Pelin Yarmacı ile avukatları katıldı.

Sanık Günay, daha önce SEGBİS aracılığıyla verdiği savunmalarını yineleyerek, "Saldırı anında kendimde değildim. Ne yaptığımı bilmiyordum. Pelin Yarmacı, kendini savunmak isteyince benim de uyguladığım şiddetin seviyesi arttı. Mahkemeden beraatime karar vermesini istiyorum" dedi.

Yargılama sonunda mahkeme heyeti, sanık Serdar Günay'ı 'nitelikli yağma' suçundan 6 yıl, 'cinsel taciz' suçundan 4 yıl, 'kasten yaralama' suçundan 2 yıl 4 ay olmak üzere toplam 12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırdı.

Kuşadası'ndaki bir bankada müdür olarak çalışan Pelin Yarmacı, 27 Mayıs'ta iş yerine giderken, daha önce çeşitli suçlardan sabıkalı Serdar Günay'ın saldırısına uğramıştı. Yarmacı, kendisini savunurken Günay olay yerinden kaçmıştı. Güvenlik kamerasına da yansıyan olaya ilişkin başlatılan soruşturmada şüpheli Serdar Günay yakalanmıştı.

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

Kaynak: https://www.finansgundem.com/haber/banka-mudurunu-darp-eden-saldirgana-12-yil-4-ay-hapis-cezasi/1532877

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum