Beren saat'den Kenan Doğulu'nun yeni yaşına ilginç kutlama mesajı !

2014 yılında düğün masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, geçtiğimiz yıl aylarca birbirine dargın kalmış hatta boşanmanın eşiğinden dönmüşlerdi.

Beren saat'den Kenan Doğulu'nun yeni yaşına ilginç kutlama mesajı !
01 Haziran 2020 - 11:08 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 11:56

2014 yılında düğün masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, geçtiğimiz yıl aylarca birbirine dargın kalmış hatta boşanmanın eşiğinden dönmüşlerdi. Koronavirüs salgını ülkemize gelmeden önce barışan çift, karantinaya birlikte girdi. Instagram hesabından 46 yaşına giren eşinin doğum günü kutlayan Saat, ilginç mesajıyla herkesi düşündürdü.

"BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN"

Instagram'da 4 buçuk milyondan pozitif takipçisi yer alan hoş oyuncu, eşiyle sarmaş dolaş olan fotoğrafını şu notla paylaştı: "Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol oldun hain olduk, bu sefer hazır dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, benzeyen olduk, baskı günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, bütün ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerden sana her tarafta hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her hafıza, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun..."

Kenan Doğulu'nun yeni yaşını 'Beceremediğimiz evlilik olsun' diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Övüyor musun sövüyor musun belli değil

"SEVİYOR MUSUN SÖVÜYOR MUSUN"

Beren Saat'in hoş sözlerle başladığı mesajını "Beceremediğimiz izdivaç olsun" sözleriyle bitirmesi takipçilerinin kafasını karıştırdı. İşte Saat'in paylaşımına yapılan bazı yorumlar:

Kenan Doğulu'nun yeni yaşını 'Beceremediğimiz evlilik olsun' diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Övüyor musun seviyor musun belli değil

Beren Saat geçtiğimiz yıl de eşinin doğum gününü kutlarken "Sen masumiyetini kaybettin" demiş ve günlerce magazin gündeminden düşmemişti.

Kenan Doğulu'nun yeni yaşını Beceremediğimiz evlilik olsun diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Övüyor musun seviyor musun belli değil

 

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

 

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-kenan-dogulu-nun-yeni-yasini-beceremedigimiz-13278002/

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum