• Reklam
 • Reklam

Demirtaş'tan muhalefete ortak miting çağrısı

HDP ’nin tutuklu eski Eşenel Başkanı Selahattin Demirtaş, kur kriziyle birlikte kamuoyunda yükselen itirazların ardından muhalefet partilerine miting çağrısı yaptı. 7 BÖLGEDE 7 ORTAK MİTİNG ÇAĞRISI Muhalefeti yedi bölgede yedi ortak miting yapmaya çağıran Demirtaş, partilerin.

Demirtaş'tan muhalefete ortak miting çağrısı
25 Kasım 2021 - 13:23
  Reklam
  Reklam

  HDP ’nin tutuklu eski Eşenel Başkanı Selahattin Demirtaş, kur kriziyle birlikte kamuoyunda yükselen itirazların ardından muhalefet partilerine miting çağrısı yaptı.

  7 BÖLGEDE 7 ORTAK MİTİNG ÇAĞRISI

  Muhalefeti yedi bölgede yedi ortak miting yapmaya çağıran Demirtaş, partilerin genel başkanlarına "Hiç değilse Meclis'te temsil edilen muhalefet partilerinin genel başkanlarının, ortak bir basın toplantısıyla hükümeti istifaya çağırmalarının ve yedi bölgede yedi ortak miting yaparak halkla birlikte derhal seçim istemelerinin önünde bir engel mi var? Bugün değilse ne zaman?" dedi.

  Hiç değilse Meclis'te temsil edilen muhalefet partilerinin genel başkanlarının, ortak bir basın toplantısıyla hükümeti istifaya çağırmalarının ve yedi bölgede yedi ortak miting yaparak halkla birlikte derhal seçim istemelerinin önünde bir engel mi var? Bugün değilse ne zaman?

  — Selahattin Demirtaş (@hdpdemirtas) November 24, 2021

  Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

  Kaynak: https://www.haber7.com/siyaset/haber/3165626-demirtastan-muhalefete-ortak-miting-cagrisi

  • Reklam

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum