• Reklam

Erdoğan talimatı verdi: Vatandaş, AK Parti burada yok demesin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün, AK Parti 7 ’nci Olağan Büyük Kongresi ’nin tamamlamasının ardından topladığı yeni MKYK üyelerine ‘çok çalışın ’ talimatı verdi.

Erdoğan talimatı verdi: Vatandaş, AK Parti burada yok demesin
28 Mart 2021 - 23:32 - Güncelleme: 29 Mart 2021 - 10:29
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün, AK Parti 7 ’nci Olağan Büyük Kongresi ’nin tamamlamasının ardından topladığı yeni MKYK üyelerine ‘çok çalışın ’ talimatı verdi. Edinilen bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantıda öncelikle yeni MKYK üyeleri ile tanıştı. Birçok MKYK üyesi de kendisini tanıttı. 
 

Uzmanlar AK Parti kongresini Haber7'ye değerlendirdi: Merkez sahadaki yelpaze açıldı


“2023 ’E ODAKLANIN”

Toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ’ın yeni MKYK üyelerine 2023 hedeflerine yönelik önemli mesajlar verdiği öğrenildi. Kongre sürecinin başarıyla tamamlandığını ve bundan sonra 2023 seçimlerine odaklanılması gerektiğini ifade eden Erdoğan ’ın “MKYK üye sayımızı artırdık. Herkes kendi bölgesinde daha çok çalışsın. Vatandaş, ‘AK Parti burada yok ’ demesin” dediği öğrenildi.
 

AK Parti'de 10 büyük kongre sonrası MKYK'da yer alan 3 isim


DAHA ÇOK SAHADA OLACAĞIZ

Güçlü Türkiye hedeflerine de vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan ’ın MKYK üyelerine “Birlikte yola devam edeceğiz. Birlikte çalışacağız. 2023 hedefine birlikte gideceğiz. Daha çok sahada olacağız” dediği belirtildi. Erdoğan ’ın ayrıca, MKYK üyelerine bütün illerde tek tek çalışma yapması konusunda talimat verdiği, vatandaşlarla daha çok bir araya gelinmesi gerektiğini ifade ettiği kaydedildi. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ’ın MKYK üyeleriyle yemek yediği de belirtildi.

Türkiye gazetesi

 

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

 

Kaynak: https://www.haber7.com/siyaset/haber/3081684-erdogan-talimati-verdi-vatandas-ak-parti-burada-yok-demesin

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum