İntihara teşebbüsü film izler gibi izlediler, sosyal mesafeyi hiçe saydılar

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde 27 yaşında olduğu öğrenilen bir kişi, yol kenarında bulunan yakma direğine çıkarak intihar girişiminde bulundu.

İntihara teşebbüsü film izler gibi izlediler, sosyal mesafeyi hiçe saydılar
23 Mayıs 2020 - 05:04

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde 27 yaşında olduğu öğrenilen bir kişi, yol kenarında bulunan yakma direğine çıkarak intihar girişiminde bulundu. Genç adamı fark eden yoldan geçen vatandaşlar, direğin civarda kalabalık oluşturdu. Sosyal mesafeyi hiçe sayan görüntülerin ortaya çıktığı caddede direğe çıkan genç adam, yaptığı telefon görüşmesinin arkasında intihar etmekten vazgeçti.

İntihar teşebbüsünü film gibi izlediler, sosyal mesafeyi unuttular

15 METRELİK DİREĞE ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre olay, Eyyübiye ilçesine yan Onikiler Mahallesi'nde yaşandı. İşsiz olduğu öne sürülen 27 yaşındaki M.A., yol kenarındaki 15 metrelik yakma direğine çıktı. İntihar teşebbüsünde bulunan genci ayrım eden vatandaşlar telefonlarına sarılarak o anları kaydetti. Koronavirüs önlemlerini unutarak toplu halde film izler gibi intihar girişimini izleyenleri, polis dağılmaları yönünde sıkça uyardı. Polis güvenlik önlemi alırken, bir takım sürücüler de araçlarını park ederek yaşananları sosyal medya hesaplarında canlı yayınladı.

İntihar teşebbüsünü film gibi izlediler, sosyal mesafeyi unuttular

TELEFON GÖRÜŞMESİ İNTİHARI ÖNLEDİ

Polis, sağlık ve itfaiye ekipleri olay uygun emniyet önlemleri aldı. İtfaiye ekipleri kadar uzatılan yangın merdiveni ile intihar teşebbüsünde bulunan M.A.'ya telefon uzatıldı. Bir yakını ile görüştükten sonra intihardan vazgeçen genç, ekiplerle birlikte aşağı indirilerek ambulansla hastaneye götürüldü.

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-intihar-tesebbusunu-film-gibi-izlediler-13249944/


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum