Kaplan'dan Akşener'e yeşil ışık: Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olabilir

HDP'nin eski eş başkanı Selahattin Demirtaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e seslenerek, "Dışarıda olsaydım bir sabah Başak ile birlikte Meral Hanım ’ın kapısını çalar ve 'Kahvaltıya geldik' derdim" ifadelerini kullandı.     Buna cevap olarak Meral Akşener FOX TV'.

Kaplan'dan Akşener'e yeşil ışık: Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olabilir
10 Eylül 2020 - 00:54 - Güncelleme: 10 Eylül 2020 - 08:45

HDP'nin eski eş başkanı Selahattin Demirtaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e seslenerek, "Dışarıda olsaydım bir sabah Başak ile birlikte Meral Hanım ’ın kapısını çalar ve 'Kahvaltıya geldik' derdim" ifadelerini kullandı.

 

 

Buna cevap olarak Meral Akşener FOX TV'de katıldığı programda,"Değerler üzerinden kutuplaştıran, vatandaşı birbiriyle kavga ettiren zihniyeti ortadan kaldırmak için bu partiyi kurduk" diye konuştu.

"Akşener Millet İttifakı'nın adayı olabilir"

 

 

Öte yandan HDP'li Hasip Kaplan'ın, "Meral Akşener Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olabilir, kazanması için Cumhurbaşkanı yardımcısının bir Kürt olması şart. Güven bunalımını aşacak adımlar birleştirir" tweeti sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medya kullanıcıları, Kaplan'ın tweetinin son açıklamalarla anlam kazandığı yönünde yorumlarda bulundu.

Yedi Gündem
Abone Ol

 

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

 

Kaynak: https://www.haber7.com/siyaset/haber/3011413-kaplandan-aksenere-yesil-isik-millet-ittifakinin-cumhurbaskani-adayi-olabilir

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum