• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Korona virüs hastası kadını otobüsten polis indirdi

Kocaeli ile İstanbul arasında sefer yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ’ne ait 200 nolu belediye otobüsünün Kartal ’daki peronunda, araca binen ve ismi öğrenilemeyen bir kadının ulaşım kartını okutmasının ardından HES kodunda korona virüs hastası olduğu uyarısı çıktı..

Korona virüs hastası kadını otobüsten polis indirdi
14 Ekim 2021 - 05:24
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kocaeli ile İstanbul arasında sefer yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ’ne ait 200 nolu belediye otobüsünün Kartal ’daki peronunda, araca binen ve ismi öğrenilemeyen bir kadının ulaşım kartını okutmasının ardından HES kodunda korona virüs hastası olduğu uyarısı çıktı.

Şoförün uyarısına rağmen kadının araçtan inmemesi üzerine, sürücü durumu açıklayarak araçtaki diğer yolcuları indirdi ve polise haber verdi. Perona gelen polis ekipleri, önce kadının ulaşım kartını tekrar okutmasını istedi. Otobüsteki cihazın yeniden uyarı vermesi üzerine kontrolde bulunan ekipler, kadının son 3 gündür korona virüs hastası olduğunu belirledi. Otobüsten indirilen kadın hakkında karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle işlem yapıldı. Peronda bekleyen yolcular ise başka bir otobüsle Kocaeli ’ye getirilirken, korona virüs hastasının bindiği araç dezenfekte edildi. 


Yolcular, koronalı kadının otobüsten polis zoruyla indirilmesinin ardından
bir başka araçla yollarına devam ettiBu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

Kaynak: https://www.finansgundem.com/haber/korona-virus-hastasi-kadini-otobusten-polis-indirdi/1609586


  • Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum