Liseli Hayriye, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu

ANTALYA'da, kaybolduktan 18 gün sonradan bulunup, ailesine teslim edilen Hayriye Nur Özyurt (16), yeniden ortadan kayboldu.

Liseli Hayriye, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu
02 Haziran 2020 - 04:04

ANTALYA'da, kaybolduktan 18 gün sonradan bulunup, ailesine teslim edilen Hayriye Nur Özyurt (16), yeniden ortadan kayboldu. 2 haftadır haber alınamayan Hayriye Nur'un annesi Meral Özyurt, kızının korkutma ve şantajla birileri göre korkutulduğunu iddia etti.

Kepez ilçesi Kütükçü Mahallesi'nde oturan lise öğrencisi Hayriye Nur Özyurt, mart ayında "Markete gidiyorum" dedikten sonra ortadan kayboldu. Polisin yaptığı araştırma sonunda kaybolduktan 18 gün sonra yer alan ve 29 Nisan'da ailesine teslim edilen Hayriye Nur, 14 Mayıs günü saat 23.00 sıralarında yeniden kayboldu.

Bu sefer kendilerine haber vermeden evden ayrılan kızının hayatından üzüntü ettiğini söyleyen Meral Özyurt, ?Kızımın şiddet günler geçirdiğini biliyorum lakin bazı şeylere de gücüm yetmiyor. Kızımın fena niyetli birileri tarafından tehdit ve şantajla korkutulduğunu düşünüyorum. Kızım mecbur kalmasa evden gitmezdi. Olasılıkla kızımı zorlayanların ellerinde şantaj unsuru bir şeyler var. Bu Nedenle gitmeye zoraki kaldı. Kayıp talebinde bulundum ve BİMER'e şüphelendiğim kişileri yazdım. Keza yarın şüphelendiğim kişiler hakkında savcılığa kabahat duyurusunda bulunacağım" dedi.

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

Kaynak: http://www.memurlar.net/haber/908573/liseli-hayriye-bulunduktan-15-gun-sonra-yeniden-kayboldu.html

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum