Messi futbolun eskisi gibi olmayacağına inanıyor

İspanya ekibi Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, İspanya basınına yaptığı açıklamada, salgının futbolu saha içi ve haricen etkileyeceğini vurgulayarak, "Futbolun ve genellikle hayatın yeniden eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum.

Messi futbolun eskisi gibi olmayacağına inanıyor
02 Haziran 2020 - 04:05

İspanya ekibi Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, İspanya basınına yaptığı açıklamada, salgının futbolu saha içi ve haricen etkileyeceğini vurgulayarak, "Futbolun ve genellikle hayatın yeniden eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum. Spor dünyasıyla ilişkili şirketlerin yaşayacağı finansal zorluklar, futbolu da finansal olarak etkileyecek. Antrenmanlar ve maçlarda ise bir zamanlar adi olan şeyler değişecek. Rutinlerin değişmesi, sporcular için güç bir koşul olacak." ifadelerini kullandı.

Salgın nedeniyle hayatını kaybeden insanların yakınlarının acısını paylaştığını gösteren Messi, "Koronavirüsle uğraş eden sağlık çalışanlarına minnettarım. Ailelerini ve arkadaşlarını vedalaşamadan kaybeden ırk oldu. Salgın sona erdikten daha sonra hayat nasıl şekillenecek cümbür cemaat merak ediyor. Bu kriz dönemi, birçok negatif sonuç ortaya çıkardı lakin sevdiğin insanları kaybetmekten daha acı bir şey olamaz." yorumunu yaptı.

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

Kaynak: http://www.memurlar.net/haber/908571/messi-futbolun-eskisi-gibi-olmayacagina-inaniyor.html

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum