MP internete açıldı... Sayısal oyunlar oynanabilecek

Ulusal Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, internet yoluyla süper sayısal oyunların oynatılmasına saat 00.00 itibarıyla başlanılacağını bildirdi. Genel Müdürlükten süper sayısal oyunlara (Süper On Numara, Süper Kısmet Topu, Süper Sayısal Loto ve Para Loto) ilişkin yazılmı

MP internete açıldı... Sayısal oyunlar oynanabilecek
01 Haziran 2020 - 14:13 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 15:14

Ulusal Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, internet yoluyla süper sayısal oyunların oynatılmasına saat 00.00 itibarıyla başlanılacağını bildirdi.

Genel Müdürlükten süper sayısal oyunlara (Süper On Numara, Süper Kısmet Topu, Süper Sayısal Loto ve Para Loto) ilişkin yazılmış izah etme yapıldı.

Buna göre, sanal bayilerin teknik altyapıları üzerinden internet yoluyla bu oyunların oynatılmasına bugün gece yarısı itibarıyla başlanacak. Sayısal oyunlar için belirlenen oyun kuralları ve kolon ücretleri, süper sayısal oyunlar için de geçerli olmakla birlikte her iki oyun grubu için iki farklı ikramiye havuzu oluşturulacak.

- Çekilişler internet sitesinden canlı yayınlanacak

 

 

Sayısal oyunlar için yapılacak çekiliş sonuçları (On Numara hariç edinmek üzere) süper sayısal oyunlar için de geçerli olacak.

Ancak, Süper On Numara oyunu için idarece her gün saat 20.15'te farklı bir çekiliş yapılacak. Bu kapsamda, pazartesi günleri Süper On Numara için saat 20.15, Sayısal On Numara için de saat 21.15'te ayrı ayrı çekiliş gerçekleştirilecek.

İdarenin Kızılay Binası'nda halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacak çekilişler, internet sitesinden canlı yayınlanacak ve akabinde arşivden izlenebilecek.

 

Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

 

Kaynak: http://www.memurlar.net/haber/908501/mp-internete-acildi-sayisal-oyunlar-oynanabilecek.html

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum