• Reklam
 • Reklam

Şehit öğretmenler Galata Kulesi'nde fotoğraflarıyla anıldı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla terör örgütülerinin saldırılarına şehit düşen öğretmenler de çeşitli etkinliklerle anıldı.

Şehit öğretmenler Galata Kulesi'nde fotoğraflarıyla anıldı
25 Kasım 2021 - 15:19
  Reklam
  Reklam
  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla terör örgütülerinin saldırılarına şehit düşen öğretmenler de çeşitli etkinliklerle anıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığınca Galata Kulesi'nde organize edilen etkinlikte, Türk bayrağı ile Cumhuriyet döneminden öğretmen ve öğrenci fotoğrafları paylaşıldı. Gösteride, Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarının yanı sıra şehit öğretmenlerin isimleri de yansıtıldı. Şehit öğretmenler Galata Kulesi'nde fotoğraflarıyla anıldı - Video Etkinliğin sonunda, 9 Haziran 2017'de ilk görev yeri Kozluk'ta karne dağıttıktan sonra evine doğru yola çıktığı sırada dönemin Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına PKK'lı teröristlerce açılan ateş sırasında ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Aybüke Yalçın da gösterildi. Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #1 Yalçın'ın portresinin ardından "Başta şehit olan öğretmenler olmak üzere tüm öğretmenlerimize minnetle... Öğretmenler Günü kutlu olsun." ifadeleri paylaşıldı.

  Düzenlenen ışık gösterisini bölgede bulunan vatandaşlar ve turistler de ilgiyle izledi. Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #2 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #3 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #4 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #5 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #6 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #7 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #8 Şehit öğretmenler Galata Kulesi nde fotoğraflarıyla anıldı #9

  Bu haber sizlere www.haberfull.com farkıyla sunulmuştur. Haberfull Dolu Dolu Haber...

  Kaynak: http://www.ensonhaber.com/gundem/sehit-ogretmenler-galata-kulesinde-fotograflariyla-anildi


  • Reklam

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum